Slepička září v Indii! Jeho gól přiblížil fotbalisty Goy k postupu do play off

Goa

Český fotbalista Miroslav Slepička se stává hvězdou indické Superligy. Dnes se gólem a asistencí podílel na výhře Goy 3:0 nad North East United, trefil se tak ve třetím utkání za sebou a s čtyřmi góly se dostal na druhé místo tabulky střelců. Goa se tak jeho zásluhou drží na druhém místě a míří za postupem do play off. Slepička si může užívat přízně fandů, což potvrzuje video ze stadiónu po jednom ze zásahů českého hráče.

Indičtí fandové po Slepičkově gólu

Bývalý fotbalista Liberce, Sparty či Příbrami se přitom v úvodu sezóny trápil se zraněním, ovšem poté začal potvrzovat, proč ho Goa draftovala už v prvním kole. Nejprve jako střídající potvrdil výhru 2:0 nad Pune City, následně dvěma góly sestřelil Keralu. Dnes dobré výkony potvrdil asistencí na Fernandesův gól a v závěru první půle se sám střelecky prosadil.

Vedle Slepičky se v dresu Goy daří i jeho českému spoluhráči brankáři Janu Šedovi, který počtvrté za sebou udržel čisté konto a neinkasoval už 378 minut.