Rubriky:

Ostatní

Neymar se blýskl velkolepým gólem. V exhibici si zakopali i Kaká, Cafú nebo Massa

23. prosince 2014 14:15 - Jundiaí

S blížícím se obdobím vánočních svátků se mnozí sportovci účastní charitativních akcí. Přispět na dobrou věc chtěl i brazilský fotbalista Neymar - a povedlo se mu to náramně. Během exhibice nedaleko Sao Paula útočník Barcelony bavil úžasnými kousky a navíc se blýskl parádní akcí, kterou vyšperkoval gólem.

Útočník Barcelony uspořádal charitativní zápas, na který v hustém dešti nedaleko Sao Paula dorazilo zhruba 12 tisíc diváků. Za Neymarův tým nastoupili i jiní slavní brazilští fotbalisté Kaká a Taison, zahrál si také tamní novinář Caio Castro. V modrobílé kombinaci nastoupil někdejší hráč Espaňolu a Santosu Nené, do zápasu zasáhl i brazilský mistr světa Cafú nebo brazilský pilot F1 Felipe Massa.

Těsné vítězství 5:4 nakonec slavil Neymarův výběr. Samotný kapitán se blýskl při úvodním gólu zápasu skvělým přehozením soupeřova obránce a své umění ještě vyšperkoval přesnou koncovkou. Všichni aktéři zápasu přispěli na dobrou věc - výtěžek ze vstupného, finanční dary od hráčů i sponzorů a navrch 24 tun potravin nyní putuje jako vánoční dárek k nejchudším obyvatelům Sao Paula a přilehlého okolí.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní