Rubriky:

Ostatní

Vácha ukázal potetované svaly a pro Spartu angažoval Krtka

25. prosince 2014 12:48 - Praha

Nejen svůj typický culík, ale třeba také potetované svaly při domácí koupeli předvádí na nových snímcích fotbalový reprezentant Lukáš Vácha. A pro svoji Spartu také angažoval plyšového Krtka. Záložník totiž pro Nadaci Zděňka Milera vydal charitativní kalendář, který těsně před Vánoci pokřtil v hotelu The Augustine Prague.

 

Jan Tůma, Nadace Zdeňka Milera

Spolu s Váchou a Krtkem na snímcích vystupují také další sparťané. Kalendář fotil Jan Tůma a kmotrou se stala Karolína Milerová, vnučka Zdeňka Milera, autora proslulého animovaného seriálu o Krtkovi.

Celkový výtěžek z prodeje 1000 kusů kalendáře poputuje do Dětského krizového centra. Kalendář si lze objednat na facebookových stránkách Lukáše Váchy a Nadace Zdeňka Milera.

V letenské kabině je Vácha vyhlášeným módemanem. Některé snímky z kalendáře to jen potvrzují. „O módu se zajímám, ale určitě ne víc než o fotbal. Svět je veliký, takže se můžu inspirovat i jinými fotbalisty," ujišťoval během podzimu na horkém křesle moderátora Karla Šípa v pořadu Všechnopárty.

Vácha v kalendáři také ukazuje potetované tělo. „Myslím, že tetování zdaleka není záležitostí jen fotbalistů. Mělo by dávat smysl a vystihovat člověka, který si ho nechá udělat."

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní