Skotský drsňák, nebo spíš nemehlo. Šíleným kopem do obličeje odeslal soupeře do špitálu

Glasgow

Skotský kraj je tvrdý, obdobný je i fotbal v této části britských ostrovů. Ale zákrok, který se odehrál ve druhé lize v utkání Livingston - Hearts poněkud vybočil. Otřesený hráč hostů po něm skončil v nemocnici s pomuchlaným obličejem a otřesem mozku.

Drsný zákrok do obličeje ve skotské druhé lize

Můžete si sami udělat obrázek o tom, co viník chtěl. Vypadá to, že zahrál jako úplné nemehlo. Trefil přitom hlavu protivníka Sama Nicholsona. Asi nechtěně, ale neučinil zhola nic, co by jen trošinku zákrok zmírnilo.

Vše se odehrálo v nastavené době prvního poločasu, hosté vedli 1:0, Talbot vyvázl se žlutou kartou, což se (nejen) hráčům hostů zdálo málo, a vznikla pořádná mela odpovídající tomu, co se dělo na hřišti. Domácí jen za první půli inkasovali celkem šest žlutých karet.

Byli to ale paradoxně hosté, kterým byl nakonec vyloučen hráč. Brad McKay v nastaveném času fauloval v pokutovém území ve vyložené šanci soupeře, dostal hned červenou a domácí z penalty korigovali na 2:3. Více už ovšem nestihli, rozhodčí hned pískal konec.