Rubriky:

Ostatní

Parádní trefa a ještě lepší oslava gólu. Prostě Jižní Amerika

20. února 2015 13:09 - Praha

Další kousek do sbírky originálních oslav gólů. Tentokrát v provedení čtyřiadvacetiletého kanonýra Arlese Florese a jeho spoluhráčů z venezuelského týmu Zamora Barinas, kteří komediální skečí na téma „lidské kuželky" okořenili zápas jihoamerického Poháru osvoboditelů (Copa Libertadores, obdoba evropské Ligy mistrů).

Flores zvedl v zápase s uruguayským celkem Montevideo Wanderers diváky ze sedaček hned dvakrát za sebou. Nejprve se předvedl jako kanonýr par excellence, když parádní ranou z 32 metrů do šibenice soupeřovy branky zařídil v 53. minutě svému týmu vedení 2:1. A k radosti tribun pak v představení pokračoval. Doběhl si pro balón, na pomezní čáře si postavil šestici spoluhráčů jako kuželky a přesnou „trefou" je naráz skolil.

Nadšení ochozů neznalo mezí, zápas ale nakonec pro hráče venezuelského týmu skončil hořkou porážkou 2:3. A už během duelu bylo dost rušno ve sprchách: vedle pěti gólů totiž bylo k vidění i pět červených karet. Ve statistice rudých kartónků měli pro změnu navrch hráči Zamory...

pn, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.