Krásné góly padají i v Asii, ománský čarostřelec vymetl šibenici

Al Wahda

Nejenom evropská Liga mistrů nabízí fotbalové lahůdky. Svět tento týden obletěla také nádherná vítězná trefa z utkání Asijského poháru. Hráči syrského týmu Al Wahda hostili mužstvo Al Nahda z Ománu. Hosté zvítězili 2:1 a hvězdou duelu se stal Salim Al Shamisiy, jehož gól by byl ozdobou kterékoliv soutěže.

Parádní gól na Asijském poháru.

Když ti spoluhráči nejdou na pomoc a nevíš, co s míčem, tak vystřel. Osvědčený fotbalový recept stále často funguje. Ve středu se o tom přesvědčil třeba sváteční střelec Kondogbia, který tečovanou trefou zdálky položil základ k senzační výhře Monaka 3:1 na hřišti Arsenalu.

Něco podobného bylo k vidění také v Asijském poháru. Stav utkání mezi domácím syrským týmem Al Wahda a mužstvem Al Nahda z Ománu byl po prvním poločase nerozhodný 1:1. Rozhodlo se až v 68. minutě a bylo to parádní rozuzlení.

Hostující Salim Al Shamisiy po přihrávce od spoluhráče rychle zhodnotil situaci a z dobrých čtyřiceti metrů vypustil efektní ránu, na niž brankář nedosáhl. Zaplula přesně do šibenice jeho svatyně.

Radost úspěšného střelce byla nelíčená a oprávněná.

0 : 0 Jablonec - Zlín 0 : 0 1. min Živě
20240420T15 : 00:00+0200