Francie - Belgie 3:4Courtois dostal tři góly, Belgie přesto vyhrála ve Francii

Paříž

Tři góly inkasoval brankář Chelsea Thibaut Courtois v přípravném reprezentačním utkání na pařížském stadiónu St. Denis od domácí Francie, fotbalisté Belgie však přesto slaví překvapivou výhru 4:3. Z předchozích 10 soubojů se stejným soupeřem přitom vyhráli jediný. Hrdinou se stal záložník Manchesteru United Marouane Fellaini, který dva góly dal a na další přihrál.

Fotbalisté Belgie se radují z jedné ze svých branek v přípravném utkání proti Francii.

Fellaini nejprve v první půli zblízka dorážel a poté vedení potvrdil hlavou. Po změně stran navíc přihrál Nainggolanovi. Francie sice záhy snížili penaltou Valbueny, jenže minutu nato sudí odpískal penaltu i na druhé straně a nejlepší hráč anglické ligy Hazard nezaváhal.

Jasnou výhru si Belgie zkomplikovala až v úplném závěru, kdy nechala domácí snížit zásluhou Fekira a Payeta.

Přípravná fotbalová utkání:
Dublin: Irsko - Anglie 0:0
St. Pölten: Srbsko - Ázerbájdžán 4:1 (1:1)
Branky: 10. a 63. Ivanovič, 55. Ljajič, 89. Markovič - 39. Nazarov.
Chimki: Rusko - Bělorusko 4:2 (1:0)
Branky: 20. Kokorin, 76. Golovin, 83. Mirančuk, 90.+2 Keržakov - 52. a 66. Kisljak.
Varaždín: Chorvatsko - Gibraltar 4:0 (2:0)
Branky: 7. Sharbini, 15. Kovačič, 53. Mandžukič z pen., 77. Kramarič.
St. Denis: Francie - Belgie 3:4 (0:2)
Branky: 53. Valbuena z pen., 89. Fekir, 90.+2 Payet - 17. a 42. Fellaini, 50. Nainggolan, 54. Hazard z pen.