Turecko - Bulharsko 4:0Turecko díky čtyřem gólům v druhé půli deklasovalo Bulharsko

Fotbalisté Turecka v přípravě deklasovali Bulharsko 4:0, když všechny branky vstřelili až ve druhé půli. Za soupeře českého týmu v evropské kvalifikaci se v Istanbulu dvakrát prosadili Hakan Calhanoglu a Burak Yilmaz.

Turci zlomili odpor soupeře až krátce po přestávce, kdy otevřel skóre Calhanoglu. Záložník Leverkusenu přidal v 54. minutě druhý zásah a vzápětí zvýšil na 3:0 střídající Yilmaz. Útočník Galatasaraye pak ještě v 80. minutě uzavřel skóre čtvrtou trefou.

Svěřenci Pavla Vrby v rámci kvalifikační skupiny přivítají Turecko 10. října, úvodní vzájemný duel v Istanbulu skončil loni na podzim českou výhrou 2:1.