Německo - USA 1:2Wood v závěru rozesmutnil mistry světa. Němci prohráli v přípravě s Američany

Kolín nad Rýnem

Po nečekané výhře 4:3 v Nizozemsku zaskočili fotbalisté USA i mistry světa Němce. V přípravném utkání v Kolíně nad Rýnem dokázali američtí svěřenci německého trenéra Jürgena Klinsmanna zvítězit 2:1.

Německý brankář Ron-Robert Zieler inkasuje gól z kopačky Američana Bobbyho Wooda (není na snímku).

Omlazený domácí výběr dostal ve 12. minutě do vedení Götze, čtyři minuty před poločasem ale srovnal stav Diskerud. Po změně stran měli několikrát blíže k druhému gólu hosté, ale Morrisova střela z dálky jen těsně minula německou branku a Bradleyho šanci zneškodnil gólman Zieler.

Páteční zápas v Amsterodamu Američané rozhodli v posledních minutách a v Německu se jim nakonec podařilo totéž. V 87. minutě se střelou zpoza vápna prosadil střídající Wood, jenž byl autorem vítězné branky i proti Nizozemcům.