Brazílie - Honduras 1:0Brazilská série výher pod koučem Dungou roste

Porto Alegre

Gól Roberta Firmina z prvního poločasu stačil fotbalistům Brazílie k vítězství 1:0 nad Hondurasem v generálce na nadcházející šampionát Jižní Ameriky. Jeden z favoritů turnaje už měl k dispozici i kanonýra Barcelony Neymara, který se k týmu připojil v pondělí po víkendovém finále Ligy mistrů a nastoupil do druhého poločasu. O start na Copa América naopak přijde obránce Danilo.

Brazilec Roberto Firmino oslavuje svoji vítěznou trefu do sítě Hondurasu.

Danilo si poranil kotník v neděli v předchozím přípravném utkání s Mexikem a trenér Dunga místo něho povolal Daniho Alvese. Obránce Barcelony původně z konečné nominace vyřadil.

Brazílie prodloužila svou vítěznou sérii pod vedením Dungy, který se národního týmu ujal po debaklu 1:7 s Německem v semifinále loňského mistrovství světa, na deset zápasů. Tým v nich inkasoval jen dva góly.