Brankářka hrdinkou! Hra vabank díky jejímu akrobatickému kousku vyšla

Portland/Praha

Dohrávaly o deseti, musely dohánět jednogólovou ztrátu, navíc se rozeběhla už pátá minuta nastaveného času. Fotbalistky týmu Portland Thorns ale nakonec v utkání americké National Women´s Soccer League proti Kansasu City bod přeci jen urvaly. Vděčí za to své brankářce Michelle Betosové a její trefě hlavou.

Brankářka skórovala v nastaveném čase

Nebylo na co čekat. Portland prohrával 0:1 a v páté minutě přidané nad rámec základní hrací době měl poslední šanci, jak si zajistit alespoň bod. Proto se do soupeřova vápna před rohovým kopem vydala i sedmadvacetiletá Betosová.

A v pokutovém území hostujícího celku ukázala skvělou orientaci. Když se k ní totiž snesl míč, rybičkou se do něj opřela a její hlavička nakonec těsně přešla brankovou čáru, hráčky soupeře přes veškerou snahu balón nedokázaly odkopnout včas.