Rubriky:

Ostatní

Brazílie se neodvolá, pro Neymara Copa América skončila

22. června 2015 17:46 - Rio de Janeiro

Brazílie se nebude odvolávat proti čtyřzápasovému disciplinárnímu trestu pro útočníka Neymara, což pro hvězdu Barcelony znamená definitivně konec na turnaji Copa América. Třiadvacetiletý kanonýr už opustil týmový hotel a místo dalších startů na jihoamerickém šampionátu ho čeká dovolená s rodinou, během níž bude prý zpytovat svědomí.

Neymar si přísný trest vysloužil za zkrat bezprostředně po porážce s Kolumbií 0:1, kdy na stadiónu v Santiagu napálil z blízkosti míč do zad protihráče Pabla Armera a vzápětí se při dalších diskusích pokusil hlavou udeřit střelce vítězné branky Jeisona Murilla. Poté co dostal červenou kartu, frustrovaný Neymar v tunelu cestou do kabin ještě slovně napadl hlavního rozhodčího.

"Byl to případ, kdy jsem se nechal unést a dostal sám sebe do špatné situace," řekl Neymar o zápase, v němž vedle červené karty dostal ve hře i žluté napomenutí. "Doufám, že to poslouží jako poučení nejen pro mne ale i pro další. Je to další věc, která se mi v životě přihodila a hodně se z ní poučím," dodal.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní