Panama - USA 1:1, po penaltách 3:2Fotbalisté Panamy slaví bronz na Zlatém poháru. V boji o třetí místo porazili až na penalty USA

Až penalty rozhodly o držiteli bronzových medailí na Zlatém poháru. Fotbalisté Panamy v nich udolali obhájce titulu Spojené státy americké v poměru 3:2, když po prodloužení svítil na ukazateli stav 1:1.

Fotbalisté Panamy slaví bronzové medaile na Zlatém poháru.

Zápas o třetí místo byla repríza loňského finále mistrovství Severní a Střední Ameriky. Skóre otevřel v 55. minutě panamský útočník Roberto Nurse. S vyrovnáním přispěchal o dvacet minut později nejlepší střelec turnaje Clint Dempsey.

Hrdinou penaltového rozstřelu byl panamský náhradní brankář Luis Mejia, který Američanům zneškodnil tři pokusy. Nedokázali ho překonat Johnson, Breadley ani Beasley a trenér Američanů Jürgen Klinsmann musel spolknout další hořkou pilulku.

O zlato se dnes v noci ve Filadelfii utkají Mexiko a Jamajka.