Někdejší snajpr Barcelony pálí jako za starých časů! Dvěma góly zazářil v turecké lize

Antalya/Praha

Premiéra jako hrom! Bývalý ostrostřelec Chelsea, Interu Milán či Barcelony Samuel Eto´o se blýskl v prvním kole turecké fotbalové ligy parádními dvěma góly a Antalyasporu pomohl k vítězství 3:2 na půdě Basaksehiru.

Samuel Eto´o a jeho dvě trefy

Pro Kamerunce, který do týmu nováčka nejvyšší turecké ligy zamířil v červnu ze Sampdorie Janov, to byl první ostrý zápas a hned se uvedl dvěma povedenými kousky. Nejprve v 50. minutě oklamal obranu soupeře a chladnokrevně zakončil. Upravil tak skóre na 2:1, nicméně o deset minut později bylo znovu srovnáno, a tak vzal čtyřiatřicetiletý forvard otěže utkání do svých rukou. V 64. minutě nechytatelným volejem definitivně rozhodl o konečném výsledku.

Antalyaspor si coby nováček připsal hned v prvním ligovém střetnutí tři body a v tabulce turecké ligy mu patří čtvrté místo. Celý zápas v jeho barvách odehrál i český obránce Ondřej Čelůstka.