Rubriky:

Ostatní

Živě

Fotbalisty Mexika dočasně povede Ferretti

21. srpna 2015 09:25 - Mexico City

Trenér fotbalistů UANL Tigres Ricardo Ferretti dočasně povede mexickou reprezentaci. Jednašedesátiletý kouč na lavičce národního týmu nahradí odvolaného Miguela Herreru a výběr povede ve čtyřech nejbližších zápasech.

 

Eric Hartline, Reuters

Herreru vedení svazu odvolalo před třemi týdny pouhé dva dny po triumfu Mexika na Zlatém poháru. Sedmačtyřicetiletý trenér se totiž ještě před odletem ze šampionátu v USA dostal do konfliktu s novinářem, začal mu vyhrožovat a pak ho udeřil do krku.

Ferretti zatím působil pouze v domácí lize a získal mistrovské tituly s Guadalajarou, Pumas UNAM a Tigres. Mexiko povede v přípravných zápasech 4. září s Trinidadem a Tobagem a o čtyři dny později Argentinou. Pak ho čeká kvalifikační zápas s USA o postup na Pohár FIFA a poté další přípravný duel.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.