Bolívie schytala pořádný výprask! Od Argentiny dostala sedm branek

Pořádný výprask vyfasovali fotbalisté Bolívie. V přípravném duelu prohráli s Argentinou 0:7. Dvakrát se prosadili Sergio Agüero, Lionel Messi a Ezequiel Lavezzi. Poslední gól vstřelil Ángel Correa.

Fotbalisté Argentiny slaví jednu ze sedmi branek do sítě Bolívie v přípravném zápase.

Měsíc před startem kvalifikačních bojů v jihoamerické zóně to byl v Houstonu pro Argentinu první zápas od červencové porážky na penalty od Chile ve finále Copy América. V úterý se Messi a spol. utkají v další přípravě s Mexikem, které v pátek vydřelo remízu 3:3 s Trinidadem a Tobagem. Vítězové Zlatého poháru prohrávali v americkém Sandy 0:2 a 2:3, pět minut před koncem vyrovnal portský záložník Héctor Herrera.

Také fotbalisté USA inkasovali v zápase s Peru jako první, ale ve druhém poločase Jozy Altidore dvěma trefami v rozmezí devíti minut výsledek otočil. První gól dal bývalý hráč Villarrealu či Sunderlandu na washingtonském stadionu Roberta F. Kennedyho z dorážky po neproměněné penaltě, kterou mu brankář Pedro Gallese vyrazil.

Přípravné fotbalová utkání:
Washington:
USA - Peru 2:1 (0:1)
Brannky: 59. a 68. Altidore - 20. Chávez.
Houston:
Argentina - Bolívie 7:0 (3:0)
Branky: 5. a 41. Lavezzi, 33. a 59. Agüero, 67. a 75. Messi, 84. Correa.
Panamá:
Panama - Uruguay 0:1 (0:0)
Branka: 82. Stuani.
Sandy:
Mexiko - Trinidad a Tobago 3:3 (1:2)
Branky: 41. Esquivel, 56. vlastní Cyrus, 85. Herrera - 7. Glenn, 39. Cummings, 79. Jones.