Rubriky:

Ostatní

Francouze Girouda v utkání se Srbskem vypískali vlastní fanoušci

8. září 2015 13:41 - Bordeaux

Francouzský útočník Olivier Giroud nebude rád vzpomínat na pondělní přípravný zápas se Srbskem (2:1), ve kterém neproměnil několik šancí a od vlastních fanoušků si vysloužil pískot a bučení. Spoluhráč českých fotbalistů Petra Čecha a Tomáše Rosického z Arsenalu kritiku bere a věří, že brzy začne znovu dávat góly.

 

Michel Euler, ČTK/AP

Giroud se momentálně hodně trápí: od začátku sezóny se za Arsenal prosadil jen jednou a chuť si nespravil ani v národním mužstvu. Osmadvacetiletý útočník měl v Bordeaux proti Srbsku tři velké gólové příležitosti, ale pokaždé selhal. Na hřišti si vyslechl reakce nespokojených diváků hlavně o poločase a v 62. minutě, kdy ho vystřídal Karim Benzema.

"Jako útočníkovi vám za branky aplaudují, v opačném případě je to těžší. Každý je někdy kritizován. Není to poprvé a určitě ani naposled, kdy se mi to stane. Nijak zvlášť mě to netrápí. Mám mentální sílu, abych to překonal a vrátil se," řekl novinářům Giroud.

Zastal se ho i trenér Didier Deschamps. "Hodně se snažil a během zápasu nám pomohl. V několika šancích měl smůlu. Samozřejmě o tom ví a je první, který je nespokojený se svou efektivitou. Občas se tohle stane, kdyby to nebyl Olivier, mohl to zažít třeba Karim. Výkon celého týmu byl výborný," prohlásil kouč Francie, která za rok hostí mistrovství Evropy.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní