Brankář bizarním kiksem nastartoval obrat, otřesený střelec kuriózní gól ani neslavil

Aguascalientes

Myslel to dobře. Chtěl překvapit soupeře, bleskově vyhodit míč na volného spoluhráče a založit rychlý protiútok. Brankář Zacatepecu Javier Caso však svůj plán a úmysl zrealizoval velmi špatně. Jeho tým za málovídanou minelu devětadvacetiletého gólmana v zápase Mexického poháru proti domácí Necaxe draze zaplatil!

Kiks brankáře v Mexiku

Bylo krátce po začátku druhého poločasu a domácí Necaxa prohrávala se Zacatepecem 0:1. Možnost na vyrovnání měla ve 48. minutě z přímého volného kopu, jenže se střelou vyslanou pár metrů za šestnáctkou si Caso bez potíží poradil a chtěl rychle vyhodit na nabíhajícího spoluhráče.

Jenže balón vyhodil tak nešikovně, že zblízka zasáhl zezadu do hlavy Rodriga Prieta, jenž v tu chvíli zrovna opouštěl pokutové území. Ke smůle hostů míč doputoval až do sítě a Necaxa tak kuriózním způsobem slavila vyrovnání. Gólovou radost si příliš neužil samotný střelec, který byl po nechtěném tvrdém direktu trochu otřesený.

Necaxa nakonec v utkání dokonala obrat a vyhrála nad Zacatepecem 3:1.