Drogba zpečetil postup Montrealu, drží si průměr gól na zápas

New York

Gól Didiera Drogby zpečetil jasné vítězství fotbalistů Montrealu v prvním kole play off MLS nad Torontem 3:0. Bývalý útočník Chelsea potvrdil výbornou střeleckou bilanci v zámořské soutěži, v níž od srpnového příchodu zaznamenal ve dvanácti zápasech stejný počet branek.

Útočník Montrealu Didier Drogba se raduje z gólu proti Torontu.

Montreal stihl dát Torontu, které prožilo neúspěšnou premiéru v play off, všechny tři góly v prvním poločase. Ve čtvrtfinále se Drogbův celek utká s Columbusem.

Mnohem dramatičtější byl druhý čtvrteční zápas mezi Portlandem a Kansas City, v němž padlo rozhodnutí až v jedenácté sérii penaltového rozstřelu. Domácí zvítězili na penalty 7:6 poté, co v normální hrací době skončilo utkání 1:1 a po prodloužení 2:2. Hostům se povedlo vyrovnat v 87. minutě, Portland pro změnu odvrátil v prodloužení porážku dvě minuty před koncem.

Dalším soupeřem Portlandu bude Vancouver, zbylé dvojice tvoří D.C. United - New York Red Bulls a Seattle - Dallas.