Rubriky:

Ostatní

Živě

Blikanec! Ruský pruďas se s rozhodčím vypořádal po svém

6. listopadu 2015 13:05 - Moskva

Šokující moment přinesl přípravný zápas mezi ruskými futsalovými celky Virage FC a FC Kurgaň. Jeden z hráčů neunesl rozhodnutí sudího a poté, co ho arbitr poslal předčasně pod sprchy, rozhodčího brutálně napadl!

Jak se všechno seběhlo?

Po souboji u postranní čáry rozhodl sudí, že míč budou rozehrávat futsalisté Kurganě. Sarhan Mikajlov z týmu soupeře však s výrokem nesouhlasil a balón mrštil proti rozhodčímu, jehož málem zasáhl do hlavy. Sudí okamžitě vytasil červenou kartu.

Se zlou se však potázal. Rudý kartonek měl na Michajlovovu nervovou soustavu podobný účinek jako muleta na býka v aréně. Bleskově zaútočil a arbitra nemilosrdně srazil pěstí!

Od dalšího ataku rozběsněného futsalisty museli sudího chránit i hráči soupeře. Disciplinárnímu trestu Mikajlov jistě neujde.

mm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.