Rubriky:

Ostatní

Živě

Davové šílenství. Ronaldo na červeném koberci a spousta hvězd okolo

10. listopadu 2015 10:26 - Londýn

Portugalská hvězda Cristiano Ronaldo, mnohými považována za nejlepšího fotbalistu planety, se v pondělí večer v Londýně zúčastnila premiéry filmu „Ronaldo“. Ten mapuje život jednoho z nejpopulárnějších sportovců na světě, odhaluje scény z jeho osobního života a už teď je jasné, že bude trhat rekordy.

Reuters

Hlavním motivem nového snímku je ukázat fanouškům Ronaldovu pravou tvář a povahu. I proto se na filmové tvorbě podíleli lidé, kteří před časem tvořili dokumenty o slavném brazilském závodníkovi F1 Ayrtonu Sennovi či populární zpěvačce Amy Winehouse.

Premiéra filmu „Ronaldo", v kterém jeho matka přiznává, že záložník Realu Madrid je nechtěným dítětem, bude tahákem. Nejen pro fotbalové příznivce po celém světě, ale i pro slavné osobnosti. Už v pondělí dorazili do Londýna někdejší trenéři slavného Portugalce, Sir Alex Ferguson, či José Mourinho. Účast přislíbili také bývalí a současní Ronaldovi spoluhráči.

Portugalská hvězda se na červeném koberci ochotně fotografovala, rozdávala selfie a odpovídala na dotazy desítek novinářů. „Lidé, kteří mě opravdu znají, nebudou po zhlédnutí filmu překvapeni," prohlásil třicetiletý fotbalista. „Film je především pro mé fanoušky, kteří mě podporují, když se daří i v horších časech. Hlavně oni si to zaslouží," dodal Ronaldo.

Rozesmály ho dotazy na to, co bude dělat poté, až ukončí kariéru. Dokonce padla i možnost, že by kandidoval na prezidenta FIFA. „Nejsem příliš chytrý na takovou funkci. Ještě chci hrát několik let a pak se uvidí. Raději ale upřednostním jiné projekty," usmál se portugalský velikán.

Zfilmovaná autobiografie není pro Ronalda první velkou poctou mimo fotbalový trávník. Vlastní mimo jiné módní značku CR7, v rodném Funchalu na Madeiře má dokonce svou sochu v nadživotní velikosti.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.