Rubriky:

Ostatní

Srníčkův stav se nelepší, zůstává v umělém spánku

25. prosince 2015 10:41 - Ostrava

Někdejší reprezentant a stříbrný medailista z ME 1996 Pavel Srníček zůstává po nedělní téměř dvacetiminutové zástavě srdce v kritickém stavu v ostravské nemocnici. Serveru Newcastle Legends to řekl brankářův agent Steve Wraith.

 

Profimedia.cz

Trenér gólmanů pražské Sparty zkolaboval v neděli večer při běhu v Bohumíně. Od té doby je sedmačtyřicetiletý někdejší hráč Newcastlu, Sheffieldu Wednesday, Brescie, Portsmouthu a West Hamu v kritickém, ale stabilizovaném stavu v nemocnici. Sparta na žádost Srníčkovy rodiny neuvádí bližší informace o jeho stavu.

Mírně sdílnější je v anglických médiích brankářův agent Steve Wraith. „Pavel zůstává v umělém spánku. Nedošlo k žádné změně, lékaři i nadále sledují jeho situaci, rodina s ním zůstává u lůžka. Příbuzní děkují všem lidem a fanouškům za obrovskou podporu po celém světě. Také děkují manažerovi McClarenovi a Newcastlu za jejich laskavá slova."

Současný manažer Magpies vyjádřil Srníčkovi podporu. „Je to velmi smutná zpráva. Na Pavla si dobře vzpomínám - je obrovským miláčkem fanoušků Newcastlu. Naše myšlenky jsou s ním, jeho rodinou a lidmi, kteří ho obklopují. Snad se brzy uzdraví," prohlásil pro Sky Sports čtyřiapadesátiletý trenér během krátké vánoční přestávky.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní