Neuvěřitelný zářez rozhodčího v Anglii. Tohle jsem ještě nikdy nezažil, nechápal kouč

Wimbledon

Fotbalový rozhodčí Trevor Kettle ukázal, že čas vyměřený pro poločas zápasu hodlá dodržovat s přesností na zlomky sekundy bez ohledu na to, co se právě odehrává na hřišti. V sobotním duelu anglické čtvrté ligy se díky svému rozhodnutí dostal do ostré kontroverze.

Zářez rozhodčího v Anglii

Útočník Billy Kee z týmu Accrington Stanley se v závěru prvního poločasu natlačil do šestnáctky a po kličce prostřelil brankáře Wimbledonu Kelleho Roose. Jenže euforii ze vstřeleného gólu překazil sudí, který odpískal konec prvního dějství zlomek sekundu předtím, než míč přešel brankovou čáru. Nikoliv naopak.

Rozzlobení hráči hostů se pochopitelně na arbitra sesypali a nemohli jeho rozhodnutí uvěřit. Nicméně, gól zkrátka neplatil. Zápas nakonec skončil 0:0.

„Potěšila mě hra, kterou jsme předváděli, jenže někdy prostě nemáte štěstí na své straně. Něco takového (neuznaný gól) jsem za svoji šestačtyřicetiletou hráčskou a trenérskou kariéru ještě nezažil. Všichni hráči jsou z toho vyjevení. Rozhodčí samozřejmě dělají chyby, jsou to jenom lidé. Alespoň máme o čem mluvit a proč se hádat," komentoval po zápase dění na hřišti kouč Accringtonu John Coleman.