Rubriky:

Ostatní

Brankář netušil, co se děje. Ale při penaltě měl neskutečnou kliku

8. dubna 2016 08:09 - Vacaria

Penalta, jaká se hned tak nevidí! Brankář Rafael Roballo z ní neinkasoval, příliš tomu však sám nepomohl. Zato při něm stáli všichni fotbaloví svatí. Video s touhle pro něj šťastnou situací ze zápasu Gloria - Internacional (0:3) v rámci třináctého kola mistrovství brazilského státu Gaúcho letí světem internetu.

Záložník hostů Marquinhos Vilela měl velkou šanci v závěru pojistit dvougólový náskok svého týmu. Ale nepovedlo se. Míč se odrazil od tyče, proletěl za zády gólmana, pak trefil druhou tyč a Marquinhos z dorážky napálil patu dezorientovaného gólmana, který dráhu letu míče sotva stačil sledovat.

Měl ovšem velké štěstí, že si balón sám nesrazil do sítě. Nebo že ho třeba jen netečoval. Dorážka Marquinhose totiž proto už byla bezpředmětná. Sudí exekutorovi pískal správně dvojí hraní a nařídil nepřímý kop pro domácí. Ti ale přece jen třetí gól od favorita dostali. Shodou okolností od Marquinhose.

Internacional je po polovině Campeonato Gaúcho třetí tři body za vedoucím Gremiem, dva za San Jose. Gloria figuruje na sestupové dvanácté příčce.

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní