Rubriky:

Ostatní

Mourinho se vrátí na scénu! Mám na stole dobré nabídky, tvrdí

9. dubna 2016 11:23 - Londýn

Bývalý kouč Chelsea José Mourinho bude od příští sezóny opět trenérem věhlasného klubu v prestižní soutěži. Alespoň podle jeho vyjádření pro Daily Mail. Portugalský stratég je hlavně spojován s lavičkou Manchesteru United, ale i Van Gaalova kritika v posledních týdnech opadla. Zejména po dotáhnutí pozic zaručujících evropské poháry i městského rivala City.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Můžu téměř potvrdit, že se od příští sezóny vrátím do pracovního procesu. Do konce léta budu v novém klubu. Mám na stole dobré nabídky," prohlásil uznávaný trenér, přestože konkrétní nebyl.

Znovu se vyrojily spekulace o dalším bývalém zaměstnavateli Realu Madrid, kde je pod velkým tlakem Zinédine Zidane. Prezident Realu Madrid Florentino Pérez by rád měl třiapadesátiletého kouče zpátky na Bernabeu, jenže to by čelil opozici, že přilákal muže, který klub za tříletého působení rozdělil na dva tábory a navíc v poslední sezóně nic nevyhrál.

Přestože si podle jeho slov může z nabídek vybírat, na druhou stranu uvádí, že některé možnosti pro něj nejsou přijatelné. „Chci pracovat v klubu, který je zodpovědný. Chci hrát tvrdou soutěž, kde nejsou jednoduché cíle, čemuž mnoho nabídek neodpovídá," dodává Mourinho.

A tak nezbývá než čekat do léta, komu se Special One nakonec upíše.

jak, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní