Rubriky:

Ostatní

Meč, křídla, květiny, to všechno zmizelo. Messi ukázal svou božskou levačku s novým tetováním

9. listopadu 2016 09:47 - Belo Horizopnte/Praha

Už žádné květiny, křídla nebo meč, tedy tetování, jež zdobilo božskou Messiho levačku. Na tréninku před čtvrtečním ostře sledovaným zápasem jihoamerické kvalifikace mezi Brazílií a Argentinou přichystala hvězda Barcelony spoluhráčům i přihlížejícím fanouškům překvapení. Nové tetování na Messiho levé noze připomíná při prvním pohledu spíše stulpnu...

 

Stringer, Reuters

Argentina je na tom po deseti odehraných zápasech jihoamerické kvalifikace o postup na světový šampionát 2018 v Rusku bídně. V posledních třech zápasech se musela obejít bez Messiho, takže v duelech ve Venezuele a Peru jen remizovala, s Paraguayí doma dokonce prohrála, takže v tabulce se propadla na šestou příčku, z níž nevede cesta ani do baráže.

Teď proto musí v Bello Horizonte proti Brazilcům bezpodmínečně zabrat. Návrat Messiho k tomu má pomoci.

„Mají z něho trochu strach. Nebo možná víc než trochu. S ním jsme samozřejmě daleko silnější," pochvaloval si v rozhovoru pro argentinský deník Óle Messiho návrat útočník Lucas Pratto.

I Messi bere návrat do reprezentace smrtelně vážně. Možná i proto se před konfrontací s Brazilci nechal udělat na levé noze úplně nové tetování. Dřív jeho levačku zdobily květiny, křídla, meč, fotbalový míč a pochopitelně velká desítka a jméno jeho syna Thiaga.

Na posledním tréninku však ukázal nové tetování. Předchozí obrázky překryly černé proužky, takže ze složitého designu zůstala jen desítka a synovo jméno.

Až v zápase, který začíná pětačtyřicet minut po čtvrteční půlnoci, se však ukáže, zda Messiho božská levačka bude s novým tetováním ještě lepší.

zp, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní