Rubriky:

Ostatní

Duba vrací úder a zve drsného bohéma Štajnera na minerálku

18. května 2017 08:59 - Praha

Válka slov se dá před volbou nového předsedy Fotbalové asociace ČR (FAČR) očekávat velká. A takový Jiří Štajner se do jednoho z kandidátů obul rovnou. „Kdo to je? Ať radši prodává sodovku a nese*e se do fotbalu,“ napsal internacionál na svůj Twitter na adresu Libora Duby. Šéf Ondrášovky zareagoval po svém. Poslal bývalému reprezentantovi pár balíků minerálky a zve ho na schůzku.

Internacionál Jiří Štajner považuje šéfa Ondrášovky za muže kontroverzního místopředsedy Romana Berbra. Proto mu adresoval jasný vzkaz.

Libor Duba na něj zareagoval odpovědí na svém youtube kanálu. „Oceňuji váš zájem o nealko produkty. V souvislosti s vaší osobou mě velmi překvapil," rýpl si do velkého fotbalového bohéma a poslal mu pár balíků Ondrášovky.

Dopisem pak Štajnera pozval na některý z turnajů žákovského Ondrášovka Cupu. „Můžeme tam osobně probrat, jak to s fotbalem myslím. Určitě lepší než psát sprosté komentáře na sociální sítě," vyzval ho Duba.

Jeho soupeři jsou zkušený mezinárodní funkcionář Petr Fousek a šéf STES Martin Malík.

dos, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.