Pivo přistálo na hřišti. Fotbalista se napil a pak dal důležitý gól

Sofie

Někteří sportovci si přísně hlídají pitný režim a nad složením nápojů dumají s vědeckými kapacitami, ale třeba bulharský fotbalista Ivan Bandalovski umí v této oblasti bleskově zaimprovizovat. A to i v boji o účast v evropských pohárech.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Bulharský fotbalista se napil piva během zápasuVideo: sntv

Když ve finále play off bulharské nejvyšší soutěže přilétla z ochozů otevřená plechovka piva, obránce týmu FC Vereja Bandalovski neváhal, plechovku zvedl a bez rozpaků se napil. Pak část obsahu vyplivl na trávník.

Při výkonu mu to nejspíš pomohlo, protože ve třetí minutě nastavení duelu s Levski Sofia vstřelil vyrovnávací gól a vynutil si prodloužení. Z jeho počinu však tým nakonec nic neměl, protože z vítězství a postupu do Evropské ligy se nakonec radoval celek ze Sofie, který ovládl penaltový rozstřel 9:8.

Nicméně Bandalovski svůj pokus v rozstřelu proměnil.