Bomber z Barcelony se za mořem nefláká, rychle překonal půl stovky gólů

Pořád je to velký borec. Třetí sezóna jeho působení za mořem se prakticky teprve rozbíhá, a už překonal půl stovku vstřelených gólů. Fotbalový útočník David Villa odehrál v MLS za New York City 80 zápasů a vstřelil v nich 51 branek, což je parádní produktivita a skvělý průměr 0,6 gólu na utkání. Španělský kanonýr překonal hranici 50 branek ve víkendovém vítězném duelu se Seattlem (2:1).

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

David Villa góly střílet nezapomnělVideo: sntv

Zase svůj tým spasil. Hosté vyhráli první poločas o gól, jenže pak začal David Villa úřadovat. Nejprve v dešti trefil břevno. Pak výrazně přifilmoval penaltu a sám ji proměnil - šlo o jeho jubilejní 50. gól v zámořské MLS.

Jen u jedné trefy ovšem nezůstal. V 77. minutě si Villa naběhl na centr do šestnáctky a pohotovou střelu z úhlu rozhodl o vítězství New York City.

Doma ve Španělsku oblékal Villa dres Zaragozy, Valencie, Barcelony a Atlétika Madrid.