Rubriky:

Ostatní

Mexiko - Jamajka 0:0

Jamajka ubránila na Zlatém poháru remízu s Mexikem

14. července 2017 07:25 - Denver

Obhájce trofeje Mexiko nepřekonalo na Zlatém poháru obranu Jamajky a navzdory jasné střelecké převaze remizovalo 0:0. Oba týmy mají po dvou zápasech čtyři body a postup do play off zatím nemají jistý. V neděli mexičtí fotbalisté hrají s outsiderem Curacaem, Jamajku čeká Salvador, jenž má o bod méně.

Video již není dostupné

sntv

Jamajka ve čtvrtek v Denveru před téměř 50 tisíci diváků vsadila vše na obranu. Mexiko sice mělo šest střel na branku, ale gólu se nedočkalo. Z tribun navíc hráči slyšeli pískot.

"Fanoušci si koupili lístek a chtěli vidět výhru, takže chápeme jejich frustraci. Nehráli jsme, jak jsme chtěli. Výsledek určitě není dobrý," řekl asistent Luis Pompilio Páez. Ten opět tým vedl místo trenéra Juana Carlose Osoria, který si odpykal druhý díl z šestizápasového trestu za urážky rozhodčího.

"Vzadu jsme hráli solidně. Bylo to kolektivní úsilí, bod určitě bereme," hodnotil jamajský kouč Theodore Whitmore, jehož tým si za celý zápas vytvořil jedinou slibnější šanci.

Z každé skupiny postoupí dva celky, ve čtvrtfinále je doplní dva ze tří týmů na třetích místech. Finálový duel o fotbalového krále Severní a Střední Ameriky je na programu 26. července.

Zlatý pohár, fotbalové mistrovství Severní a Střední Ameriky v USA:
Skupina C:
Salvador - Curacao 2:0 (2:0)
Branky: 21. Mayen, 24. Zelaya.
Mexiko - Jamajka 0:0.
Tabulka:       
1. Mexiko 2 1 1 0 3:1 4
2. Jamajka 2 1 1 0 2:0 4
3. Salvador 2 1 0 1 3:3 3
4. Curacao 2 0 0 2 0:4 0
ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní