Bez Ronalda to nejde! Real v přípravě podlehl Barceloně, padaly nádherné góly

Miami

Fotbalisté Barcelony porazili v přípravném utkání v Miami svého odvěkého rivala Real Madrid 3:2. Přátelské "El Clásico" rozhodl v úvodu druhého poločasu Gerard Piqué. Barcelonu poslali rychle do dvougólového vedení Lionel Messi a Ivan Rakitič, ještě do přestávky ale stihli vyrovnat Mateo Kovačič a Marco Asensio.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Barcelona vyhrála v zámoří prestižní bitvu s Realem MadridVideo: sntv

Manchester City si poradil i s Tottenhamem

Katalánský celek pod novým koučem Ernestem Valverdem vyhrál všechny tři zápasy na americkém International Champions Cupu, v předchozích utkáních porazil Juventus (2:1) a Manchester United (1:0). Naopak Real, jehož hlavní hvězda Cristiano Ronaldo je stále na dovolené, nezvítězil ani jednou.

"Porážka mi nevadí. Vždycky bolí, ale tohle je příprava, takže výsledek není to hlavní. Důležité je, abychom byli připraveni 8. srpna," řekl kouč madridského celku Zinédine Zidane směrem k evropskému Superpoháru, o který se Real utká s Manchesterem United. Pak jeho svěřenci dvakrát nastoupí opět proti Barceloně k soubojům o španělský Superpohár.

V přípravě se Real s Barcelonou střetly poprvé po 26 letech.