PSG - Lyon 2:0To se často nevidí. PSG prodloužil vítěznou sérii díky dvěma vlastním gólům

Paříž

Vítězná série fotbalistů Paris St. Germain ve francouzské lize pokračuje, i když v šestém kole nedali gól. Jejich výhra 2:0 nad Lyonem se totiž zrodila po dvou vlastních brankách, které si hosté vstřelili ve druhém poločase. Hráči pařížského klubu nenašli cestu míče do branky ani z pokutového kopu, který v 80. minutě neproměnil Edinson Cavani.

Skóre se změnilo o pět minut dříve, kdy Marcelo srazil za gólmana Anthonyho Lopese centr z levé strany. Cavaniho bombu z penalty pak Lopes vyrazil do břevna a dorážku nepřipustil, naděje Olympique na udržení neporazitelnosti ale vzaly definitivně za své v 86. minutě. Lopes sice opět skvěle zneškodnil střelu po akci hvězdných posil Neymara a Kyliana Mbappého, ale míč se odrazil jen do obránce Jérémyho Morela a od něj do prázdné branky.

PSG vede s plným ziskem tabulku o tři body před obhájci titulu z Monaka.