Rubriky:

Ostatní

Švédové by mohli jet na MS i s Ibrahimovicem

2. března 2018 10:26 - Stockholm

Švédský kanonýr Zlatan Ibrahimovic by se kvůli mistrovství světa v Rusku mohl vrátit do reprezentace. Sám to připustil dva roky poté, co se po Euru s národním týmem rozloučil. Šestatřicetiletý fotbalista se však zotavuje z vážného zranění kolena a teprve v minulém týdnu začal v Manchesteru United pomalu trénovat.

 

Jason Cairnduff, Reuters

"Je to těžká otázka, ale dá se o tom uvažovat, pokud se mi podaří dát se včas dohromady. Musím mít pocit, že budu užitečný. Nechci se vracet jen proto, že jsem někdo," řekl novinářům ve Stockholmu při soukromé akci nejlepší střelec švédské reprezentace v historii.

"Národní tým mi hodně chybí. Když za něj hraješ 20 let a pak se na ostatní jen díváš, je to složité," přiznal. I bez Ibrahimovice Švédové v listopadu postoupili na šampionát do Ruska po úspěšné baráži s Itálií.

Potíže s kolenem rodáka z Malmö výrazně limitují, v této sezóně za United nastoupil jen sedmkrát a dal jediný gól v Ligovém poháru. S reprezentací se její kapitán rozloučil po 116 zápasech, v nichž nastřílel 62 branek.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní