Králův Dvůr - Příbram 2:1Příbram jako první z prvoligistů vypadla z poháru

Fotbalisté Příbrami jsou prvním týmem z první ligy, který vypadl z Poháru České pošty. Svěřenci Davida Vavrušky prohráli v předehrávce 2. kola na hřišti třetiligového Králova Dvora 1:2 a opustili pohárovou soutěž podobně jako v předchozích dvou ročnících hned za jejím začátku.

Příbramští dnešním vyřazením podtrhli nevydařený vstup do sezony. Po pěti kolech uzavírají ligovou tabulku a stále čekají na první výhru. Podobně je na tom v ČFL také Králův Dvůr, který zatím ve třetí lize prohrál všechny tři zápasy.

Na favorita se ale celek nedaleko Berouna vytáhl. V sedmnácté minutě otevřel skóre po přímém kopu Petr a ještě do poločasu zvýšil náskok Procházka. Příbram v 86. minutě díky Wágnerovi snížila, vyrovnat už ale nedokázala.

Většina zápasů 2. kola je na programu ve středu, zbývající duely pak za týden.