Vyšehrad - Teplice 0:7Teplice v poháru nasázely sedm gólů Vyšehradu, postupuje také Olomouc

Léčba trenérem Zdeňkem Ščasným na severu Čech evidentně zabírá. Fotbalisté Teplic si ve středečním zápase 3. kola Poháru České pošty zastříleli na hřišti Vyšehradu, který porazili vysoko 7:0 a připsali si druhou výhru pod vedením nového kormidelníka. Dál jde také Sigma Olomouc, která venku nastřílela tři góly Uničovu.

Fotbalisté Teplic se radují z výhry nad Jihlavou.

Teplice se pomalu dostávají z výsledkové krize a na půdě divizního Vyšehradu už od začátku určovaly tempo hry. Severočechy poslal v sedmé minutě do vedení záložník Dolejš, další góly však přišly až po přestávce. Po trefě Vachouška se rozstřílel útočník Andrej Kerič, který nakonec slavil čistý hattrick. Skóre ještě upravily branky Podaného s Jarolímem.

Také Hanáky táhli na hřišti třetiligového Uničova ofenzivní fotbalisté. V polovině prvního poločasu se prosadil kanonýr Ordoš, definitivní jistotu dal Sigmě po změně stran dvěma góly útočník Klesnil.

Olomouc narazí v osmifinále poháru na Duklu, Teplice svedou souboj s Domažlicemi.

Utkání 3. kola fotbalového Poháru České pošty:
Vyšehrad - Teplice 0:7 (0:1)
Branky: 56., 66. a 73. Kerič, 7. Dolejš, 52. Vachoušek, 81. Podaný, 88. Jarolím. Rozhodčí: Kalenda - Mencl, Pilný.
Sestava Teplic: Slavík - Ježdík, Lukáš, Matula, Chovanec - Dolejš, Ljevakovič (73. Čajič), Jarolím, Podaný - Vachoušek (61. Jindráček), Mahmutovič (17. Kerič). Trenér: Ščasný.
Uničov - Sigma Olomouc 0:3 (0:1)
Branky: 61. a 65. Klesnil, 25. Ordoš. Rozhodčí: Trávníček - Gallo, Tacina. Diváci: 1385.
Sestava Olomouce: Zlámal - Janotka, Škerle, Golban, Hála - Plšek, Hořava, Navrátil (74. Hubník) - Ordoš (85. Rossi), Klesnil, Petr (79. Schulmeister). Trenér: Pivarník.
Zbývající zápas: 31. října: 14:30 Viktoria Žižkov - Sparta Praha