Rubriky:

MOL Cup

Policie obvinila po pátečním pohárovém finále v Chomutově tři fanoušky

20. května 2013 14:45 - Chomutov

Po pátečním finálovém utkání fotbalového Poháru České pošty v Chomutově obvinila policie tři fanoušky kvůli výtržnictví a ublížení na zdraví, 14 lidí se na stadiónu dopustilo přestupku proti veřejnému pořádku. Příznivci vítězného Jablonce i poražené Mladé Boleslavi při zápase ničili zařízení stadiónu, po utkání došlo k výtržnostem i mimo sportoviště.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Třem lidem bylo sděleno obvinění z výtržnictví. Dva jsou Češi, jeden cizinec. Tomu bylo navíc sděleno také obvinění z ublížení na zdraví," řekla Střelcová. Obvinění Češi jsou ročníky narození 1978 a 1989, cizinec se narodil v roce 1972. "Jsou stíháni na svobodě," dodala mluvčí.

Příznivci Mladé Boleslavi začali ničit zařízení stadiónu po vyrovnávací brance svého týmu na 1:1 zhruba po půlhodině hry. Poničili plot, pořadatele polévali pivem a po přestávce začali vytrhávat i sedačky. V druhém poločase začali řádit také fanoušci Jablonce. Po skončení zápasu, který vyhrál Jablonec na penalty, vtrhli fanoušci obou týmů na trávník. Oddělit od sebe je museli policisté.

ČTK

Zrušit


Časová osa: MOL Cup

Filtr článků - MOL Cup