Úvaly - Mladá Boleslav 0:4Mladá Boleslav vyhrála s přehledem v Úvalech a je ve 3. kole poháru

Fotbalisté Mladé Boleslavi bez větších problémů postoupili do 3. kola Poháru České pošty. Finalista minulého ročníku vyhrál v 2. kole na hřišti divizních Úval jasně 4:0. Soupeřem Mladé Boleslavi ve 3. kole bude 25. září třetiligový Hlučín.

Jiří Štajner a Tomáš Fabián (vpravo) z Mladé Boleslavi se radují z gólu. Vlevo David Jarolím.

V základní sestavě Boleslavi dostali tentokrát šanci i tři hráči, kteří v první lize příliš nehrají nebo střídají. Od úvodních minut nastoupili brankář Diviš, obránce Smejkal a ofenzivní záložník Jeslínek.

Středočechy poslal do vedení v 21. minutě ze standardní situace středopolař Ščuk, krátce před pauzou přidal druhou branku další záložník Štajner. V 49. minutě zvýšil krajní obránce Fabián a deset minut před koncem uzavřel skóre čtvrtým gólem útočník Chramosta.