Žižkov - Jihlava 2:1Jihlava si nespravila chuť ani v poháru. Vypadla na Žižkově

Jihlava

Fotbalistům Jihlavy se vstup do nové sezóny nevydařil. Po čtyřech kolech jsou v tabulce Synot ligy s nulou na kontě na poslední šestnácté příčce, v úterý navíc vypadli z Poháru FAČR. Na hřišti druholigového Žižkova prohráli v rámci 2. kola 1:2. Vysočina se stala prvním prvoligovým mužstvem, které se v této sezóně s domácí pohárovou soutěží rozloučilo.

Trenér Jihlavy Petr Rada.

Svěřenci trenéra Petra Rady přitom rozehráli partii na půdě Viktorie nadějně. Do vedení poslal hosty ve 44. minutě Harba, který křížnou střelou levačkou nedal brankáři Pokornému šanci.

Jenže aktuálně sedmý celek druhé nejvyšší soutěže po změně stran překlopil výsledek na svoji stranu. V 56. minutě nejprve srovnal po rohovém kopu hlavou Opluštil a pět minut před koncem dokonal obrat Žižkova Marek.

Viktoria se ve třetím kole střetne v pražském derby se Slavií.