Rubriky:

Anglie

Manchester údajně počítá s rekordní investicí do nového kouče

20. prosince 2018 16:48 - Manchester

Vedení Manchesteru United je podle informací listu Telegraph připraveno zaplatit rekordní částku, aby získalo trenéra Mauricia Pochettina z Tottenhamu. Rudé ďábly momentálně vede Ole Gunnar-Solskjaer, jeho role je však po odvolání Josého Mourinha vymezena jen na přechodnou dobu do konce sezony.

 

Paul Childs, Reuters

O tom, že Pochettinův příchod by vyšel skutečně draho, svědčí informace z letošního května. Spurs si argentinského stratéga pojistili pětiletou smlouvou, která neobsahuje žádnou výkupní klauzuli. Manažerův plat má navíc vyjít na 8,5 milionů liber ročně, takže by United museli převzít dohromady minimálně 34 milionů (skoro miliardu korun) za zbývající část kontraktu a ještě vyplatit odstupné.

Podle Telegrafu jsou však na Old Trafford připraveni vynaložit takřka jakékoliv prostředky na příchod Pochettina, pokud z jeho strany bude patrný zájem změnit působiště. United prý nemají ani žádného jiného kandidáta. Vše chtějí vsadit na získání Pochettina.

Šestačtyřicetiletý kouč by se však mohl dočkat nabídek i z jiných klubů. Nejvíce se skloňuje jméno Realu Madrid.

dh, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..