Rubriky:

Anglie

Dinnageová šéfkou fotbalové Premier League nebude

30. prosince 2018 20:44 - Londýn

Susanna Dinnageová se novou šéfkou fotbalové Premier League nestane. Avizovaná nástupkyně Richarda Scudamorea si své rozhodnutí rozmyslela a představitelé nejvýdělečnější fotbalové soutěže světa budou muset hledat dál.

 

Phil Noble, Reuters

Dinnageová byla jmenována novou šéfkou ligy v listopadu a očekávalo se, že se funkce ujme hned na začátku nového roku. Místo toho však informovala představitele Premier League o změně názoru. "Nominační komise obnovila své hledání a jedná s kandidáty," uvedla dnes Premier League v prohlášení.

Jednapadesátiletá Dinnageová se měla do fotbalového prostředí přesunout z televizní sféry. Pracovala pro společnost Discovery a byla prezidentkou kanálu Animal Planet, kariéru začala v MTV.

Scudamore byl výkonným ředitelem Premier League od roku 1999. Úmysl opustit vrcholný post na konci tohoto roku oznámil v červnu.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..