Živě

Gólman po drsném zranění žertoval: Kdo mi zaplatí nové zuby?

31. ledna 2019 16:54 - Nailsworth/Praha

Rána jak z děla. A přímo do obličeje! To muselo bolet. V utkání čtvrté nejvyšší anglické soutěže mezi týmy Forest Green Rovers a Mansfield Town FC došlo ke střetu mezi útočníkem Jonesem Gethinem a brankářem Jamesem Montgomerym. Gólman po něm skončil v nemocnici. Smysl pro humor ho i přes vážné a bolestivé zranění neopustil.

 

Profimedia.cz

Brankář týmu Forest Green prošel Akademií Jamieho Vardyho, která připravuje talentované hráče z nižších lig na přestup do vyšších soutěží. Do Premier League se čtyřiadvacetiletý Montgomery neprobojoval, a tak válčí v bráně týmu z League Two.

K nepříjemnému zranění došlo v 60. minutě utkání za stavu 0:1. Hostující útočník Gethin se snažil zasáhnout míč, ale místo toho napálil placírkou Montgomeryho přímo do obličeje. Z prostoru mezi tyčemi proto gólman zamířil rovnou na šití. Na twitter pak umístil fotografii, na které má obličej plný krve. Pod ní umístil vtipný komentář s prosbou o pomoc při zaplacení nových zubů.

pb, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..