Gólman po drsném zranění žertoval: Kdo mi zaplatí nové zuby?

31. ledna 2019 16:54 - Nailsworth/Praha

Rána jak z děla. A přímo do obličeje! To muselo bolet. V utkání čtvrté nejvyšší anglické soutěže mezi týmy Forest Green Rovers a Mansfield Town FC došlo ke střetu mezi útočníkem Jonesem Gethinem a brankářem Jamesem Montgomerym. Gólman po něm skončil v nemocnici. Smysl pro humor ho i přes vážné a bolestivé zranění neopustil.

 

Profimedia.cz

Brankář týmu Forest Green prošel Akademií Jamieho Vardyho, která připravuje talentované hráče z nižších lig na přestup do vyšších soutěží. Do Premier League se čtyřiadvacetiletý Montgomery neprobojoval, a tak válčí v bráně týmu z League Two.

K nepříjemnému zranění došlo v 60. minutě utkání za stavu 0:1. Hostující útočník Gethin se snažil zasáhnout míč, ale místo toho napálil placírkou Montgomeryho přímo do obličeje. Z prostoru mezi tyčemi proto gólman zamířil rovnou na šití. Na twitter pak umístil fotografii, na které má obličej plný krve. Pod ní umístil vtipný komentář s prosbou o pomoc při zaplacení nových zubů.

pb, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..