Rubriky:

Anglie

Živě

Hazard zpátky v Chelsea! Belgická hvězda pomáhala mladým nadějím

2. července 2019 08:30 - Praha

Belgická fotbalová hvězda 20 dní po přestupu do Realu Madrid znovu nastoupila za Chelsea. Nejedná se ovšem o velký návrat. Hazard se na své dovolené v Řecku zúčastnil tréninkového soustředění malých fotbalistů, které pořádá právě jeho bývalý klub.

 

Twitter

Hazard si přestupem do jednoho z nejslavnějších španělských klubů splnil klukovský sen, na své sedmileté angažmá v Chelsea však nezapomíná.

Nyní využil příležitosti, že jeho bývalý klub pořádá fotbalovou akademii pro malé nadějné fotbalisty v místě jeho dovolenkového pobytu. Během odpočinku si našel čas a hráčům předával získané zkušenosti. Děti byly z účasti svého idola v euforii. Hazard rozdával podpisy jak na běžícím pásu.

Podobně nadšení byli i fanoušci Realu, když se před časem o příchodu belgické hvězdy dozvěděli. Na stadionu ho vítalo přes padesát tisíc příznivců Bílého baletu. Real za fotbalistu zaplatil v přepočtu 2,5 miliardy korun.

Hazard už patří Realu! Před fanoušky poprvé oblékl v Madridu dres, o němž snil

bp, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..