Rubriky:

Anglie

Ředitel Chelsea potvrdil, že trenér Mourinho zůstane

20. dubna 2007 18:05 - LONDÝN

Trenér José Mourinho zůstane v Chelsea i po skončení této sezóny. Přítrž spekulacím o možném odchodu portugalského kouče z londýnského fotbalového velkoklubu dnes učinil ředitel Peter Kenyon, který na webové stránce anglického mistra prohlásil, že Chelsea za Mourinhem stojí a nemá v úmyslu se jej zbavit.

 

REUTERS/Dylan Martinez

"José má u nás smlouvu do roku 2010 a dodrží ji. Nevyhodíme ho, má plnou podporu klubu. Taková je situace, všichni jsme zajedno," uvedl ředitel Chelsea.

Za Mourinhem jsou v klubu ze Stamford Bridge úspěšné výsledky, ale údajně má spory s ruským majitelem Romanem Abramovičem. V posledních dnech se vyrojily spekulace i o možných Mourinhových nástupcích, Kenyon však podobný seznam rázně popřel. A přál si, aby se toto téma už neomílalo.

"Nejdůležitější je, aby šlo všechno v Chelsea normálně dál a všichni vynaložili svou energii pro zisk tří zbývajících titulů," dodal klubový ředitel.

Mourinho Chelsea trénuje třetí sezónu a tým s českým brankářem Petrem Čechem dovedl v minulých dvou letech k ligovému titulu. Letos je zatím druhý za Manchesterem United, ale už má Ligový pohár a stále šanci posbírat další dvě trofeje. V Lize mistrů Chelsea čeká semifinále s Liverpoolem a v Anglickém poháru očekávané finále s Manchesterem.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..