Rubriky:

Anglie

Napodoboval vetřelce z hlediště. Fotbalista Tottenhamu napálil trenéra

24. července 2019 23:01 - Singapur/Praha

To se povedlo! Korejský fotbalista Heung-min Son z Tottenhamu Hotspur dokonale nachytal jednoho z koučů týmu, když po konci přátelského zápasu s Juventusem Turín napodobil fanouška, který vběhl na hrací plochu. Diváci na singapurském Národním stadionu tak sledovali, jak napálený kouč odhání Korejce od ostatních hráčů.

 

Feline Lim, Reuters

Fanoušci fotbalu si už zvykli na to, že se tu a tam na hřišti objeví nezvaný host z hlediště, který naruší průběh zápasu vběhnutím na trávník. K něčemu podobnému došlo i po závěrečném hvizdu přátelského utkání mezi Juventusem a Tottenhamem.

Jeden z koučů anglického týmu fanouška doslova odháněl od týmu. Toho si všiml i sedmadvacetiletý Korejec Heung-min Son. Ve chvíli, kdy trenér nedával zrovna pozor, přehodil si přes hlavu ručník a dělal, že je dalším poblázněným příznivcem, co nemá na hřišti co dělat. Kouč ho div nesložil k zemi.

Video s korejským fotbalistou se stalo na sociálních sítích velmi populární. Fanoušci Spurs velebí útočníkův smysl pro humor. Tottenham si v singapurském přátelském utkání proti Juventusu připsal vítězství 3:2. Heung-min Son se na hřišti představil v prvním poločase.

pb, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..