Rubriky:

Anglie

Živě

Fotbalista Pizarro míří z Bayernu do Chelsea

1. června 2007 13:43 - MNICHOV

Mezi Bayernem Mnichov a fotbalovou Chelsea se možná schyluje k hráčským přesunům. Londýnský deník The Times v pátek uvedl, že peruánský útočník Claudio Pizarro se již dohodl s Chelsea na čtyřleté smlouvě, která by mu měla vynést 3,8 miliónu eur ročně (asi 108 miliónů korun). Opačným směrem by mohl zamířit nizozemský obránce Khalid Boulahrouz.

Osmadvacetiletý Pizarro dostal v Bayernu najevo, že s ním klub již nepočítá. V létě mu vyprší smlouva a nebude prodloužena, proto by odešel do Chelsea zdarma. Do Bayernu přišel v roce 2001 z Brém a od té doby nastřílel ve 174 ligových zápasech rovných 100 branek, avšak po letošní nevydařené sezóně se jej rozhodl bavorský klub zbavit.

Boulahrouz je podle televizní stanice SkySports po ročním angažmá v Chelsea zcela rozčarovaný a pohádal se s trenérem Josém Mourinhem. Do Anglie odešel z Hamburku a rád by se do Německa zase vrátil. Bayern o něj projevil zájem.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..