Rubriky:

Anglie

Gomes z Evertonu má zlomený kotník a je po operaci

4. listopadu 2019 10:55 - Liverpool
(Aktualizováno: 4. listopadu 2019 19:44)

Portugalský fotbalista André Gomes z Evertonu se dnes podrobil operaci zlomeného kotníku a čeká ho dlouhá rehabilitace. Vážné zranění šestadvacetiletého záložníka otřáslo v neděli celou Premier League. Podle vyjádření Evertonu by se měl mistr Evropy z roku 2016 po zákroku plně zotavit.

 

Andrew Yates, Reuters

Gomes utrpěl zlomeninu čtvrt hodiny před koncem ligového zápasu s Tottenhamem. Korejský útočník Son Hung-min za střet dostal červenou kartu, ale na ošklivém úrazu se spíš podepsal Serge Aurier, který hráči pravou nohu zkroutil pod tělo.

Fotbalisté při pohledu na zraněnou končetinu byli v šoku, skrývali hlavy v dlaních, Son Hung-min propukl v pláč. "Přál bych si, abych neskóroval, abychom prohráli třeba 0:5 a tohle se nestalo," řekl turecký útočník Evertonu Cenk Tosun, který rozhodl v sedmé minutě nastavení o remíze 1:1.

Klub z Liverpoolu dnes uvedl v prohlášení, že Gomes utrpěl dislokovanou zlomeninu. O předpokládané délce léčby se nezmínil.

ČTK

MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..