Rubriky:

Anglie

Barton u soudu kvůli bitce se spoluhráčem uvedl, že je nevinný

9. srpna 2007 16:07 - LONDÝN

Kontroverzní anglický fotbalista Joey Barton se ve čtvrtek poprvé objevil u soudu, jenž projednává jeho údajné napadení někdejšího spoluhráče z Manchesteru City Ousmana Daba. Čtyřiadvacetiletý hráč u soudu uvedl, že je nevinný, a byl propuštěn s tím, že se má před tribunálem objevit opět 4. října.

Barton je obžalován z toho, že 1. května na tréninku zbil spoluhráče Daba, jehož tvář pak delší dobu hyzdily podlitiny. Anglického hráče s jednou reprezentační zkušeností, jenž po sezoně přestoupil do Newcastlu, bezprostředně poté manchesterská policie zatkla.

Liverpoolský rodák Barton platí za zlého muže anglického fotbalu, neboť tento incident zdaleka nebyl jeho prvním. V roce 2004 například popálil na vánočním večírku cigaretou spoluhráče, půl roku nato ho klub poslal domů z turné v Thajsku, kde se popral s fanouškem Evertonu.

Talentovaný potížista se u soudu představil o berlích, neboť má zlomenou zánártní kost v levé noze. Kvůli zbití spoluhráče mu hrozí až pět let vězení.

ČTK

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..