Manchester United - Manchester City 1:3Citizens jsou krůček od postupu do finále Ligového poháru

Atraktivní bitvu přinesl první semifinálový zápas Ligového poháru mezi Manchesterem United a Manchesterem City. Z výhry 3:1 se radovali Citizens, kteří si tak zajistili velmi dobrou výchozí pozici pro odvetu, která je na programu 29. ledna.

Hostující Phil Foden se snaží obejít Brandona Williamse

Hosté o svém vítězství rozhodli již v prvním poločase, kdy se v 17. minutě prosadil Silva, ve 33. minutě zvyšoval na dvoubrankový rozdíl Mahrez a zkázu Rudých ďáblů uzavřel o šest minut později vlastní brankou Pereira.

Domácí stihli ve druhém poločase v 70. minutě díky Rashfordovi snížit, na víc než porážku 1:3 však nedosáhli. Podstatně blíže tak mají do finále svěřenci Pepa Guardioly.