Newcastle se předvedl Keeganovi výhrou v poháru

LONDÝN

Před zraky svého budoucího trenéra Kevina Keegana ve středu zvítězili fotbalisté Newcastlu v opakovaném utkání třetího kola Anglického poháru nad druholigovým Stoke City hladce 4:1. Jejich příštím soupeřem v soutěži bude Arsenal. Posledních dvacet minut si v dresu vítězů zahrál i český obránce David Rozehnal, jenž vystřídal autora druhé branky Newcastlu Cacapu.

Hráči v černo-bílých dresech se ujali po osmi minutách vedení zásluhou Michaela Owena. Newcastle hrál od 29. minuty bez vyloučeného Turka Emreho, jenž dostal červenou kartu za faul na Johna Eustaca.

Domácí i v deseti přidali další tři trefy. Na hřiště se podíval na posledních dvacet minut také český zadák David Rozehnal.

Ve druhém opakovaném zápase zvítězil Manchester City nad "Kladiváři" z West Hamu přesnou hlavičkou Elana ze 73. minuty.