Bednář se opět trefil, West Bromwichi pomohl k remíze

LONDÝN

Devátá branka českého útočníka Romana Bednáře z posledních jedenácti utkání pomohla fotbalistům West Bromwiche pouze k bodu za remízu 3:3 z domácího střetnutí 28. kola druhé anglické ligy s Cardiffem. Jeden z aspirantů na postup do Premier League i tak zvýšil své vedení v tabulce na tři body, jelikož druhý Bristol v sobotu prohrál.

Český fotbalista Roman Bednář

Bednář sice začal na lavičce náhradníků, ale do hry se dostal již v 13. minutě poté, co vystřídal zraněného Millera. Ještě v první půli pak snížil na 1:2.

V pátek se hraje ještě zápas Watfordu s Charltonem.

Výsledky - 28. kolo:
Blackpool - Ipswich 1:1, Coventry - Burnley 1:2, Crystal Palace - Bristol 2:0, Norwich - Leicester 0:0, Plymouth - Southampton 1:1, QPR - Barnsley 2:0, Scunthorpe - Wolverhampton 0:2, Sheffield Wednesday - Sheffield United 2:0, Stoke - Preston 3:1, West Bromwich - Cardiff 3:3.